O spoločnosti COLORSTAV-TEAM

Spoločnosť disponuje dlhoročnými skúsenosťami z oblasti predaja stavebných materiálov, a takisto z oblasti realizácie rôznych stavebných projektov. Naše skúsenosti v spojení s najlepšími majstrami sú zárukou na to, aby vaše plány ožili a stali sa skutočnosťou. Našim cieľom je rast a modernizácia vo všetkých smeroch 

Minulosť

Naša firemná história eviduje rok 2004, ako prelomový. Tento rok bol pre nás dôležitý z hľadiska zmeny právnych záležitostí, keďže doterajšie podnikanie vedené pod fyzickou osobou zmenili na právnickú osobu. Naša firemná činnosť sa začala vyvíjať a rásť, tak ako aj počet spokojných klientov a zákazníkov.

Súčasnosť

Po ôsmich rokoch rastu môžeme povedať, že sme z jedných najväčších dodávateľov (? nepoznám konkurenčný trh, ak táto info nie je pravdivá, prosím, dajte mi vedieť, preformulujem) stavebného materiálu v Trnavskom a v Bratislavskom kraji. Na konte máme zopár známych projektov ako (doplniť). Našim cieľom je, aby naše služby neustále rástli o najlepšie a najmoderniejšie novinky zo svetového trhu stavebníctva.

Vízia

Každá stabilná a úspešná firma má jasne stanovené ciele do budúcnosti, ktoré zaručia úspech, konkurenčnú výhodu a trhovú stabilitu. Našou prioritou je byť prvotriednym lídrom vo svete stavebných materiálov na Slovensku. Chceme dosiahnuť to, aby našich zákazníkoch meno Colorstav-team evokovalo špičkového profesionála, ktorý plne využíva všetky prvky internetového predaja a silu nových sociálnych sietí. Chceme vybudovať firmu, ktorá umožňuje predaj takýmto moderným spôsobom, tým aj osloviť mladé rodiny a firmy, ktoré potrebujú pomoc a poradenstvo pri stavebných prácach. Samozrejme uvedomujeme si fakt, že osobné stretnutie je kľúčom k úspechu, hlavne pri takých závažných krokoch, ako stavba či prestavba rôznych priestorov.